Malování na obličej 

Malování na obličej - facepaiting je malování nejrůznějších motivů na obličej dětí pomocí speciálních, zdravotně nezávadných barev. Děti mají na výběr z mnoha motivů pro všechny věkové kategorie. Naše malování na obličej nevyžaduje žádné technické požadavky.  

Malování na obličej - motivy

Nejoblíbenější motivy: tygr, lev, kočka, motýlek, spiderman, květiny atd..
Pro naše malování na obličej používáme kvalitní barvy značky Eulenspiegel , které na obličeji vydrží celý den. Barvy jsou vodou ředitelné a proto malování na obličej s nimi je tak jednoduché a lze je lehce odstranit. Malování na obličej by nemělo chybět na žádné akci pořádané pro děti.

Malování na obličej na Vaší akci  

Jak objednat malování na obličej? V případě zájmu o objednání malováni na obličej na Vaši akci nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailu. Pro rychlejší komunikaci je možné zodpovědět Vaše dotazy i telefonicky. Objednejte si malování na obličej ještě dnes a Vaše děti budou mít jen to nejlepší.

Délka malování na obličej: 1 - 5 hod. Nebo dle dohody. Ideální délka malování na obličej se určuje podle počtu dětí. Po domluvě je možné zajistit i více malířek najednou.

Více motivů a ukázek z malování na obličej si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.